Logotek olarak “Mutlu Müşteri Hızlı Hizmet “ mottosu ile her an erişilebilir bir işletme olmanın peşindeyiz. 7/24 destek veren teknik ekiplerimiz uluslararası servis seviyelerine bağlı olarak müşterilerimize hizmet vermektedir.

Destek hizmetleri kapsamında her bir ürün ailemiz için özel sertifikasyonlarla yetkinlikleri gelişmiş deneyimli müşteri temsilcilerimizden telefonla destek alabileceğiniz bir çağrı merkezi, müşterilerimize özel geliştirilen yardım masası ve ürünlerimiz içinde erişime açık olan hizmet platformları üzerinden de bizlere ulaşabileceğiniz yakınlıktayız.

Destek hizmetleri kapsamında sadece ihtiyaç duyulduğunda sorun çözmek için değil ürün, sektör mevzuat gibi birçok konuda bilgilendirmeler alabileceğiniz platformları da hizmetinize sunarak müşterilerimizle olan iletişimizi ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

  • Günün her saatinde destek, izleme ve teknik uyarı
  • Projeye özel derecelendirme ile ihtiyaca göre desteğin sağlanması
  • Herhangi bir ek destek alınmadan sorunun giderilmesi sağlayan eğitim hizmetleri
  • Sertifikalı tekniker veya mühendisler tarafından müdahale
  • Operasyonel durum hakkında sürekli bilgi

Yerinde Teknik Destek Hizmeti: Aksi belirtilmedikçe tüm teknik destek hizmetleri uzaktan teknik destek olarak verilir. Şirketimizin destek biriminde yürütülmeyen, ofis dışında sağlanması gereken tüm teknik destek hizmetlerini kapsar. SLA anlaşmaları kapsamı dışındadır ve ek olarak ücretlendirilir.

Talep Alımı: Müşterinin kullanmakta olduğu hizmetleri ile ilgili yaşamakta olduğu sıkıntı veya sormak, danışmak istediği soruları; tarafımıza mail, web üzerinden yardım masası, çağrı merkezi üzerinden telefon aracılığıyla iletir.

Müdahale Süresi: Müşteri Sorunu tarafımıza ilettikten (talep alım zamanı) sonra proje analizinde mutabık kalınan uluslararası standartlara uygun kriter ve sürelere göre sorun ile ilgilenilir.

Sorun Çözme Süresi: Müşteri Sorununa müdahale edildikten sonra proje analizinde mutabık kalınan uluslararası standartlara uygun süreler içerisinde sorunun çözüme kavuşturulur.

Hata ve Sorun Yönetimi: Sistemlerde çıkan yazılıma ait hataların çözümü için iş öncelik kriterine göre 7 /24 destek sağlanmaktadır.

Bulunan hata ve sorunlar, belirli bir boyutun altında olduğu sürece çözülür, sistem performansını arttıracak ufak optimizasyonlar ücretsiz olarak yapılır. Belirli bir boyutun üzerinde olan ve yapılmasının faydalı olacağı aktiviteler, müşterinin yapılacak olan işin süresi, maliyeti ve bu işlem sonucunda oluşabilecek riskler hakkında bilgilendirilmesinin ardından tekliflendirilip ek ücret karşılığında gerçekleştirilir.

Hizmetin durmasına neden olan beklenmedik olaylara kritiklik düzeyine göre tanımlı uzmanlar email uyarım sistemi ile haberdar olup kritik yanıt sürelerine bağlı olarak müdahale ederek çözüm üretmektedir.

Güvenlik: Müşteri ve firmamıza ait güvenlik önlemlerini sorumlulukları proje kapsamında belirlenmektedir.

Güvenilirlik: Sistemin her an %99,95 oranında çalışıyor olması ile ilgili bakım monitoring ve diğer önlemler alınmaktadır.

Kullanılabilirlik: Hizmet tüm yıl 7/24 devam esasıyla sağlanmaktadır.

Aktarım: Yoğun veri aktarımı sırasında hizmet kapasitesi ile ilgili testler çeşitli periyotlarda yapılmaktadır.